KIM JESTEŚMY ?

POZNAJ NASZĄ PRACOWNIĘ

projekt 44 240 to autorska pracownia architektury tworzona przez zespół śląskich młodych architektów i inżynierów. Swoją pracę wykonujemy z ogromną pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu możliwe jest świeże, indywidualne, a przede wszystkim wyjątkowe podejście do każdego z powierzonych nam projektów.

Specjalizujemy się w nowoczesnym designie, który możemy zaprezentować w architekturze, jak i urbanistyce. Realizujemy projekty dla budownictwa mieszkaniowego jedno i wielorodzinnego, przemysłowego, użyteczności publicznej, sektora biurowo-usługowego oraz projekty obiektów inżynierskich.

Przygotowując projekt kierujemy się dobrem Inwestora, chcąc spełnić Jego potrzeby i marzenia, projektując zgodnie z zasadami funkcjonalności, ergonomii, estetyki oraz ekonomii, dzięki czemu mamy dla Klienta najlepsze propozycje. W swojej pracy nieustannie poszukujemy najbardziej optymalnych rozwiązań materiałowych i technicznych, aby umożliwić Inwestorom realizację budynku o unikalnym, nowoczesnym i ponadczasowym wyglądzie.

Oferujemy pełną obsługę procesu „koncepcja - pozwolenie na budowę” począwszy od analizy przestrzennej poprzez koncepcję architektoniczno-urbanistyczną, projekt budowlany, projekt wykonawczy kończąc na oddaniu budynku do użytkowania. W trosce o czas Klienta zajmujemy się obsługą formalno – prawną oraz reprezentujemy Inwestora przed organami administracji architektoniczno – budowlanej.